דרבי בר דגים הרצליה

ליד הים התיכון, מול יאכטות הנעות, במרינה פסטורלית, הקמנו, בנינו וטיפחנו את אחת מה-מסעדות המומלצות, המיוחדות והאיכותיות באזור המרכז: דרבי בר – דגים, הרצליה.

כשתגיעו, המארחת שלנו תזמין אתכם בחיוך למתחם המוצל והמטופח או למסעדה הממוזגת והמעוצבת ומיד תשימו לב, שכל שולחן בדרבי בר הוא עולם ומלואו. לשולחן אחד, שבו תיירים מחו"ל, הגשנו מבחר מאכלי ים מפתים. לשולחן לידם הכנו מנות דגים בתבלון הייחודי של דרבי בר דגים ואת השולחן ממול, שבו חוגגים שמחה משפחתית פינקנו במבחר לחמים ופסטות. בכל שולחן, כחלק מכל מנה, אנו מגישים סלטים טריים, אותם מכינים, מדי יום ביומו במטבח המודרני שלנו. כמותם, גם מאכלי הים וגם הדגים מגיעים אלינו טריים יום יום, רק מדייגים המכירים את האיכות הגבוהה עליה אנחנו מתעקשים, כדי להכין את שלל המנות במסעדה.

למסעדת הדגים שלנו יש מוניטין מעולה וקהל לקוחות קבוע ומגוון כבר משנת 2003: זוגות צעירים ומשפחות עם ילדים, תושבי העיר ומבקרים. הלקוחות שלנו יודעים להעריך מנות מושקעות מחומרי גלם איכותיים לצד שירות איכותי ותפריט מתחדש ומפתיע למשל שיטת הכנה נוספת ומיוחדת ללא טיגון הנקראת תנור אדים, בה משמרים את כל הטעמים הנפלאים של הדג ללא טיגון. אנו מציעים גם מנות לאוהבי בשר ואפילו מנות צמחוניות ופסטות. גם הילדים מקבלים אצלנו, תשומת לב עם תפריט מיוחד, כך שכולם יוצאים שבעים ומרוצים. רוצים איזה "דרינק" ליד המנות? יש לנו עבורכם תפריט אלכוהול עשיר ולאנינים בקבוקי יין רבים בטווח מחירים רחב.

אז פרגנו לכם כמה שעות של שקט מהמולת היום, עם חברה טובה ומוסיקה מעולה ברקע, על שולחן מרווח ומלא כל טוב מהמטבח המשובח שלנו, דרבי בר דגים הרצליה. הביטו סביב ותבחינו שב-

דרבי בר דגים – כל שולחן עולם ומלואו